Doskonały crossover – SEAT Arona

Seat Arona to crossover z oferty Seata, który otrzymał prestiżową nagrodę za najlepszy design w konkursie Red Dot Design 2018. Zawdzięcza ją swojej wyrazistej linii oraz pełnemu oświetleniu LED, dzięki któremu nigdy nie zostanie niezauważonym. Jaki jest Seat Arona?

Nowoczesne technologie? Nowy Seat Arona ma ich pod dostatkiem! 

Lubisz, gdy samochód jest wyposażony w najnowszą technologię? W takim razie nowy Seat Arona to coś dla Ciebie! Schowek kierowcy to jednocześnie bezprzewodowa ładowarka, dzięki której łatwo naładujesz swój telefon i pozostaniesz w kontakcie ze światem. Dla tych, którzy nie lubią martwić się warunkami na trasie też mamy coś specjalnego – czujniki deszczu i zmierzchu, które samą uruchamiają wycieraczki oraz włączają światła. Dodatkowo, możesz wybierać pomiędzy czterema różnymi trybami jazdy: Normal, Eco, Sport oraz Individual. 

Bezpieczny Seat Arona

Hiszpańska marka stawia na bezpieczeństwo kierowców, dlatego również Seat Arona został wyposażony w systemy, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo na drodze. System monitorowania martwego pola poinformuje Cię o znajdujących się w martwym polu samochodach, a Front Assistant pozwoli Ci na zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy Tobą a innymi autami. Kierowcy bardzo doceniają automatyczne hamowanie podczas cofania, które rozpoznaje samochody, których nie widzi kierowca i odpowiednio reaguje. Osoby wybierające się w dłuższe trasy z pewnością polubią również funkcję rozpoznawania zmęczenia kierowcy, informującą o tym, kiedy należy zrobić sobie przerwę. 

Szukasz bezpiecznego i komfortowego crossovera? Nowy Seat Arona to będzie to!

Jeśli szukasz crossovera, który zarówno wyróżnia się ciekawym designem, jak i wyposażeniem oraz bezpieczeństwem, to nie szukaj, bo już znalazłeś! Nowy Seat Arona to crossover, w którym odnajdziesz się zarówno w terenie, jak i na miejskich trasach. Dostępny jest w dziesięciu nowoczesnych kolorach – na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował do Twojej osobowości i stylu życia.