Hybrydowy Seat Tarraco

Hybrydowe samochody zyskują coraz większą popularność. Nie jest to nic dziwnego, biorąc pod uwagę ostatnie zagrożenie związane ze zmianą klimatu. Seat nie jest obojętny na środowisko naturalne, w związku z tym zaczyna wprowadzać do swojej oferty tego typu samochody. Jednym z modeli, który został w ten sposób przystosowany, jest Seat Tarraco.

Nowy Seat Tarraco to hybryda typu plug-in

Nowy Seat Tarraco to największy i najnowocześniejszy SUV w ofercie Seata. Wersja hybrydowa tego auta posiada całkowicie nową opcję napędu, będącą hybrydą na benzynowym motorze 1.4 o mocy 150 KM, współpracującym ze 116-konną jednostką elektryczną. Cały tego system posiada imponującą moc na poziomie 245 KM. Ponadto jego maksymalny moment obrotowy wynosi 400 Nm, co robi wrażenie, gdyż w praktyce pozwala rozpędzić się do 100 km/h w przeciągu 7,4 sekundy. Ponadto, Seat Tarraco może jeździć na samym prądzie! Ponieważ jest hybrydą typu plug-in, posiada możliwość podróżowania na samym prądzie na dystansie do 50 km. 

Jaki poza tym jest Seat Tarraco?

Nowy Seat Tarraco, jak wspomniano wyżej, jest największym SUV-em w ofercie Seata mieszczącym aż siedem osób. Jego nowoczesne wyposażenie to nie tylko innowacyjne technologie, pozwalające na bezpośrednie łączenie się samochodu ze smartfonem, ale także nowatorskie systemy bezpieczeństwa, dzięki którym rodziny są bezpieczne na drodze nawet podczas długich wycieczek. Seat Tarraco zachwyca również swoim nowoczesnym i dynamicznym designem, który wyróżnia go na tle samochodów innych marek. 

Nowy Seat Tarraco z napędem hybrydowym to auto przyszłości 

Seat Tarraco z napędem hybrydowym typu plug-in to auto przyszłości, dzięki którym ilość generowanych spalin znacząco spadnie. Tego typu samochody powinny coraz częściej pojawiać się na ulicy, jeśli mamy na uwadze ochronę naszego środowiska naturalnego. Gdy więc nie jest Ci ono obojętne oraz zależy Ci na dużym, komfortowym samochodzie, nowy Seat Tarraco będzie idealnym samochodem dla Ciebie oraz Twojej rodziny.