Modele dostępne w ramach SEAT for business

SEAT for Business jest programem, z którego możemy skorzystać by obniżyć tak zwany Całkowity Koszt Posiadania. Jest to parametr bardzo ważny w optymalizacji korzystania z samochodu, głównie w użytkowaniu go na potrzeby floty firmy.

Składają się na niego: koszty finansowania (takie jak ubezpieczenie); koszty serwisu (głównie przeglądu, ale też okazyjnych napraw); koszty paliwa oraz czasowa utrata wartości auta (innymi słowy pseudo koszt, proporcjonalny do czasu użytkowania).

O Seacie – co warto wskazać?

Jednak, żeby pozostać przy niskich kosztach użytkowania, a ponadto mieć odnotowany wyłącznie autoryzowany serwis, warto być częścią program SEAT for business, tak by nowoczesna flota samochodów pozostawała na wyposażeniu naszej firmy, bez względu na to czy używamy osobówek jak Ibiza, czy potrzebujemy większych samochodów, pokroju rodzinnej Alhambry. Przyjrzyjmy się dostępnym opcjom i korzyściom, jakie płyną z nowych SEAT-ów.

Przewóz osób, czyli SEAT

Pod pojęciem przewozu osób w firmie nie mieszczą się jedynie usługi taksówkarzy. To także kwestia przejazdu naszych przedstawicieli, menedżerów, fachowców, czy dostawców. Samochód służbowy w miejskim środowisku powinien być zwrotny, dynamiczny i najlepiej palić mało, by dłuższe przejazdy nie wpływały mocno na opłacalność, zwłaszcza przy konsultacjach lub cyklicznych wizytach. Do tych zastosowań nadadzą się najlepiej SEAT Leon i SEAT Ibiza. Te dwa samochody osobowe cechują się pojemnymi bagażnikami (ok. 350 litrów przy Ibizie i prawie 600 litrów w Leonie). Samochody te zagwarantują szybką, bezpieczną i oszczędną podróż, zwłaszcza po dużych miastach, gdzie trudniej o miejscu do parkowania.

Na częste delegacje …

W przypadku bardziej reprezentatywnego charakteru, warto zastanowić się nad dwoma innymi modelami. SEAT Arona to nowoczesny crossover, o wspaniałym designie, nagrodzonym i docenionym w środowisku branżowym. Jest przepisem na pierwsze dobre wrażenie, a także wygodę podróży między miastami. SEAT Ateca, czyli najlepszy samochód Europy na rok 2017, to opcja bardziej uniwersalna. Pozwoli ona na podróż po wielu miejscach, dzięki dostosowaniu terenowemu, będąc jednocześnie reprezentantem dobrego stylu jaki niesie ze sobą marka, przenosząc go na wizerunek naszej firmy. Wyposażony w najnowsze technologie, np. Full Link, jest jednym z najlepszych partnerów każdej podróży.

Grupy zadaniowe, a SEAT

Bardzo często potrzebujemy wysłać więcej osób, głównie fachowców lub osoby ze sprzętem. Jeśli dołączyć do tego dbałość o wygodę i styl, SEAT Alhambra jest najlepszym możliwym wyborem. Mieszczący siedem osób samochód, o największym bagażniku z przedstawionych modeli (do 955 litrów), wspomoże nasze wysiłki w dostarczeniu klientom kompleksowych usług. Samochód jest wyposażony w klimatyzację strefową, strefę multimedialną wspomaganą ośmioma głośnikami, a ponadto ma ciekawy wariant sportowy, poprawiający jego osiągi. To bardzo ciekawy i zaskakująco zwrotny samochód, z wieloma praktycznymi schowkami, który może być zarówno transportem bliskich na weekend, jak i prawdziwym mobilnym centrum technicznym. Wszystko w zależności od aktualnych potrzeb.