Seat leon vs seat leon sportourer ST – wybór nie jest łatwy

Marka Seat od wielu lat dostarcza na rynek samochody, których większości znających się na motoryzacji osób nie trzeba przedstawiać dwa razy. Samochody marki Seat są pod każdym względem wyjątkowe i oferują świetna mą jakość wykonania, bezawaryjne silniki, oraz niebagatelny wygląd, który przyciąga wzrok niemalże każdego przechodnią, który idzie wzdłuż ulicy.

Seat Leon – prawdziwa perełka

W gamie producenta jest bardzo wiele, zróżnicowanych modeli. Jednak prawdą okazuje się być, że do najpopularniejszych należy bez wątpienia kompaktowy Seat Leon, który jest samochodem niezwykle uniwersalnym. Sprawdzi się idealnie zarówno w miejskiej dżungli, podczas manewrowania między wąskimi uliczkami i parkingami, jak i podczas długich, nużących tras, gdzie liczy się wysoki komfort jazdy.

Zależnie od tego, którą wersję wyposażeniową wybierzmy możemy w tym modelu wybierać z wielu udogodnień, jak chociażby świetny system multimedialny. Określane jest to jako połączenie za każdym smartfonem i pozwala nam cieszyć się niezliczonymi, świetnymi funkcjami.

Nowy seat leon sporttourer ST

Wielu osobom mogłoby się wydawać, że Seat Leon jest już samochodem idealnym. Co prawda jest e tym dużo prawdy, ale marka Seat wyszła z założenia, że jest grupa klientów, której w Leonie brakuję kilku aspektów. Z tego względu postanowiła zmienić wygląd Leona, przeprojektowując nadwozie, tak aby wyglądało rasowo, sportowo i budziło podziw większości uczestników drogi. Seat Leon sporttourer ST to pełnoprawny sportowiec, którego dynamika jazdy jest na niezwykle wysokim poziomem.

Mimo tego, że Leon ST jest samochodem sportowym, to w dalszym ciągu gwarantuje niezwykły komfort, który pozwala na pokonywanie długich tras. Wiele osób zastanawia się co lepiej wybrać-Leon czy Leon ST? Wybór nie jest łatwy, ale najlepiej jest wybrać po jeździe testowej, która można odbyć u każdego autoryzowanego dealera Seata kompletnie za darmo. Obydwa samochody mają zupełnie inną charakterystykę i to, który będzie dla nas lepszy zależy już tylko od naszych upodobań i preferencji.