Jaki jest twój ulubiony kolor Seat-a?

Każdy z nas ma swoją ulubioną gamę kolorów. Często właśnie przez nią wyrażamy swoją osobowość lub nastrój. Dlaczego więc nie mamy wyrazić siebie również przez kolor samochodu? Seat daje nam do tego wiele możliwości.

Wyraź siebie przez kolor

Wielu z nas przywykło, że najlepiej wybierać samochód w tzw. „bezpiecznych” kolorach, czyli czarnym, szarym metaliku lub granatowym. Tymczasem do odważnych należy świat. Seat, zrodzony w barwnej, różnorodnej Barcelonie oferuje nam całą paletę kolorów, dzięki którym możemy pokazać nie tylko ulubione barwy, ale także swoją osobowość. Dzięki temu wyróżnimy się i z całą pewnością nikt nie przejdzie obojętnie obok naszego auta.

Jaki jest twój ulubiony kolor Seat-a? Niektórzy wybierają bezpieczne kolory: takie, które nie rzucają się w oczy i wtapiają w tło, znikając wśród innych, podobnych. A może ty przeciwnie, chcesz się wyróżnić i wyrazić siebie, dobierając kolor zgodny z upodobaniem i osobowością?

Czarny – pełen mocy i pewności,

Stalowy metalik – klasyczny i popularny,

Srebrny – elegancki i pełen blasku,

Biały – doskonały i majestatyczny,

Granatowy – klasyczny i elegancki,

Niebieski – delikatny i wyjątkowy,

Czerwony – pełen pasji i energii,

Różowy – kobiecy i delikatny,

Pomarańczowy – energetyczny i ekspresyjny.

Być może wybór koloru auta nie był tak do końca przypadkowy?

Bądź pełen fantazji

Pojedyncze barwy cię nie ujmują? Jeżeli chcesz się wyróżnić, możesz połączyć ulubione kolory w dowolnej konfiguracji, np. czarny dach i pomarańczowa karoseria. Z pewnością nie pozostaniesz niezauważony! Do tego naklejki lub listwy boczne i samochód będzie odzwierciedlał twoją prawdziwą naturę. Seat zadba o to, byś poczuł się wyjątkowo.

Modele pełne barw

Wszystkie modele Seat-a mają do wyboru szeroką paletę kolorów. Każdy z pewnością znajdzie wśród nich ten jeden, jedyny, który spodoba się najbardziej. Wystarczy tylko zapoznać się z możliwościami i po prostu wybrać. Seat Alhambra, Seat  Arona, Seat Ateca, Seat Ibiza, Seat Leon i Seat Tarraco czekają na ciebie.

Kolor samochodu na pewno wyróżni cię spośród innych użytkowników dróg. Czasem warto także w ten sposób pokazać swoją osobowość i indywidualizm. Seat na pewno ci w tym pomoże!