Seat Ibiza w dieslowej odsłonie

Nowatorskie spojrzenie koncernu Volkswagena i należącej do niego marki Seat na silniki wysokoprężne zaowocowało stworzeniem nowoczesnego silnika w technologii TDI (Turbo Diesel Injection).

TDI – silniki wysokoprężne nowej generacji

Oznaczone symbolem TDI silniki Seata, to niezwykle oszczędne w eksploatacji i uzyskujące niesamowite osiągi jednostki napędowe z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem.

Seat Ibiza w technologii TDI

Montowane w Seacie Ibiza silniki wysokoprężne TDI charakteryzują się niskim poziomem spalania oleju napędowego, wysoką siłą pociągową i niewielką emisją zanieczyszczeń. Sprawia to, iż jazda takim samochodem to prawdziwa przyjemność. Z niezwykłą sprawnością Seat Ibiza pokonuje miejskie zatłoczone ulice i pozwala na pokonanie większych odległości przy jednym tankowaniu.

Nowego Seata Ibizę wyposażono w trzy typy silników diesla:

1.6 TDI o mocy 59 kW (0 KM) i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 3,8 l/100 km, oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym 100 g/km;  

1.6 TDI o mocy 70 kW (0 KM) o zużyciu paliwa w cyklu mieszanym od 3,8 do 4,0 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym od 100 do 105 g/km;

1.6 TDI o mocy 85 kW (0 KM) i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 4,1 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym: 111 g/km.

Gdzie szukać nowego Seata Ibiza?

Jeśli zdecydowałeś się na zakup Seata Ibiza w dieslowej odsłonie, zajrzyj koniecznie do najbliższego, autoryzowanego salonu dealerskiego. Wykaz wszystkich salonów w Polsce znajdziesz na oficjalnej stronie Seat Polska  https://www.seat.pl/mapa-dealerow-i-serwisow.html .

Nasi pracownicy pomogą w skonfigurowaniu wybranych przez Ciebie – spersonalizowanych opcji Twojej wymarzonej Ibizy. Przyjrzyj się również promocjom, które ruszyły w związku z wyprzedażą rocznika 2019 https://www.seat.pl . Rabatowany zakup dostępnych „od ręki” egzemplarzy nowego Seata Ibizy może pozostawić w Twojej kieszeni nawet do 6 tysięcy złotych.

Nie zwlekaj dłużej nowy Seat Ibiza czeka na Ciebie w naszym salonie!