Jedziemy w góry, czyli auto dla podróżującej rodziny

Auto rodzinne czyli jakie? Duże i niezgrabne? Nie, szczególnie, jeśli przyjrzeć się, co rodzinnego ma w swojej ofercie Seat. Można się bowiem bardzo mile zaskoczyć!

Seat Tarraco – elegancki SUV dla dużych i małych

Dla rozwojowej, w dodatku często podróżującej rodziny, nie ma co rozpatrywać modeli dla mniej niż 7 osób. Warto bowiem wziąć pod uwagę nie tylko faktyczną liczbę domowników, ale także konieczność pomieszczenia fotelików samochodowych, przewożenie wielkogabarytowych bagaży, takich jak wózek, z czasem mogą dojść także dodatkowe osoby, np. znajomi czy koleżanki dzieci. Nie mówiąc już o zakupach czy np. psie. Tutaj nowy Seat Tarraco sprawdzi się idealnie, ponieważ oferuje 7 miejsc, które można dowolnie modyfikować – przesuwać lub składać – dostosowując je do swoich oczekiwań i sytuacji. Większa przestrzeń oznacza większą swobodę, a przy tym też komfort podróżowania zarówno dla kierowcy, jak i jego pasażerów.

Czym zaskoczy rodzinę Seat Tarraco?

Przede wszystkim – nowy Seat Tarraco przykuwa uwagę swoim wyglądem, który odbiega od stereotypowego samochodu rodzinnego. To nowoczesny SUV o sportowej linii i bogatym systemie oświetlenia LED, który dodaje mu charakteru zarówno nocą, jak i w ciągu dnia. Do tego nowoczesne technologie dla większego komfortu jazdy, możliwość personalizacji nadwozia i pełen pakiet asystentów wspomagających bezpieczeństwo podczas jazdy sprawiają, że podróżowanie nim to sama przyjemność.

Seat Tarraco dla wymagających rodzin

Nawet pakowanie przestanie być wyzwaniem! Mocowanie na dachu i liczne wewnętrzne schowki z pewnością docenią nie tylko dzieci, ale rodzice, którzy marzą o porządku w samochodzie. Ponadto, wielofunkcyjne akcesoria do bagażnika znacznie ułatwią nie tylko podróżowanie, ale także organizację przestrzeni w bagażniku podczas codziennej jazdy. Nowy Seat Tarraco to idealna propozycja dla rodzin, które ponad wszystko cenią bezpieczeństwo i komfort jazdy, ale szukają też stylowego, eleganckiego samochodu.