Karoseria, która cieszy oko

Wygląd auta ma znaczenie. Może nie dla wszystkich w takim samym stopniu, ale nawet dla największych luzaków w tym względzie ważne jest, żeby samochód przyzwoicie się prezentował – żeby nie miało na lakierze odprysków, zmatowień, zarysowań i aby karoserii nie trawiła korozja.

AUTORYZOWANY SERWIS SEAT – FACHOWA PORADA

Wybór środków do dbania o karoserię jest naprawdę duży. Woski, spraye utwardzające, środki do polerowania etc. Do najpopularniejszych zabiegów, które mają chronić karoserię, jest woskowanie auta. Dzięki woskowi tworzy się na powierzchni ochronna powłoka, która przeciwdziała uszkodzeniom i ogranicza przylepianie się do karoserii brudu. Przed woskowaniem auta należy dokładnie je umyć i pozostawić do wyschnięcia. Potem można nanosić równomiernie wosk. Po woskowaniu należy spolerować wosk miękką ściereczką. Jeśli jednak nie do końca jesteśmy pewni, jakich zabiegów wymaga nasza karoseria, nie wiemy, co zrobić z powstałymi już uszkodzeniami, warto odwiedzić autoryzowany serwis SEAT – tam po dokładnych oględzinach naszego auta, specjalista zajmie się karoserią i doradzi, jak dbać o nią w przyszłości.

ASO SEAT, CZYLI ZABIEGI DODATKOWE

Nie wszystkie zabiegi jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. A nawet jeśli pokusimy się o taką próbę, to może pokonać nas brak doświadczenia i fachowej wiedzy. Na jakie więc zabiegi warto udać się z naszym autem do ASO SEAT? Jednym z nich jest polerowanie lakieru za pomocą mechanicznej polerki – pozwala on na usunięcie głębszych zarysowań. W przypadku pojawienia się rdzy na karoserii także warto skorzystać z usług rzetelnego autoryzowanego serwisu. W ASO SEAT nawet najdrobniejsze ogniska rdzy zostaną usunięte, a lakier auta zostanie odpowiednio zabezpieczony.

AUTORYZOWANY SERWIS SEAT – SKUTECZNA NAPRAWA

Jeśli przez warunki atmosferyczne (a w szczególności promienie UV) lakier zaczyna się łuszczyć czy odpryskiwać albo też zdarzyło nam się uszkodzić auto i w związku z tym lakier się zarysował czy odpadł, warto udać się do autoryzowanego serwisu SEAT.Szybkie naprawianie nawet mikrouszkodzeń fachowymi metodami na pewno przypadnie do gustu właścicielom samochodów. Naprawa punktowa lub usuwanie wgnieceń wraz z lakiernictwem wykonana z dokładnością sprawi, że po mankamentach nie pozostanie ślad, a karoseria znów będzie cieszyć oko nie tylko właściciela.