Markowa hulajnoga? Tylko SEAT mógł wpaść na ten pomysł!

Obecnie, kiedy w dużych miastach nie sposób płynnie się poruszać, posiadanie samochodu dla wielu mija się z celem. Nic w tym dziwnego, przejechanie z jednego końca miasta na drugi, w szczycie bardzo często zajmuje nawet do dwóch godzin. Jak zatem sprawić, aby poruszać się szybciej i nie zwariować? Pomysł na to ma SEAT, który swoim klientom oferuje pojazd… na dwóch kółkach. Nie, nie chodzi tutaj o samochód, a o elektryczną hulajnogę, która spotkała się z ogromnym uznaniem nie tylko dzieci, ale przede wszystkim osób dorosłych. Co warto o niej wiedzieć? Czy dzięki niej można liczyć na odrobinę swobody? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym tekście. 

SEAT eXS – produkt, który spotkał się z uznaniem klientów

Ci z Was, którzy myślą, że twórcy samochodów nie mogą zajmować się innymi pojazdami, są w błędzie. Przykładem na doskonały produkt, który stworzony został przez uznanych inżynierów samochodowych, jest propozycja SEATa – hulajnoga elektryczna eXS to doskonałe rozwiązanie dla osób niecierpliwych, dla których stanie w korkach nie jest niczym przyjemnym. 

Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu przemieszczanie się po mieście jest o wiele bardziej znośne. Wystarczy wskoczyć na produkt, uruchomić go i można przemierzać kilometry, nie oglądając się za siebie. 

Ekologiczny produkt, który dorosłych zamienia w dzieci

Będąc dzieckiem, zapewne wielokrotnie jeździliście na tradycyjnych hulajnogach, na których trzeba było odpychać się nogą. Dziś SEAT ma propozycję bardziej mobilną, dzięki której szybko będziecie mogli przemieścić się z punktu A do punktu B. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy są w ciągłym ruchu. Można swobodnie wykorzystywać ją o każdej porze roku, pamiętając przy tym, że w chłodniejsze dni należy ubrać się cieplej. 

Bezpieczeństwo i komfort – tego możesz oczekiwać od hulajnogi elektrycznej SEATA

Jeżeli uważacie, że hulajnoga nie jest bezpiecznym pojazdem, chcemy Wam udowodnić, że tak nie jest. Okazuje się bowiem, że SEAT dołożył wszelkich starań, aby użytkownik czuł się na hulajnodze niezwykle pewnie. I nie chodzi jedynie o jej prowadzenie, ale przede wszystkim o to, aby być zauważonym na drodze. Okazuje się, że produkt został wyposażony w specjalne światła LED, dzięki którym jesteście widoczni na gorzej oświetlonych drogach. Co więcej, mechaniczne i elektryczne hamulce pozwalają na bezpieczne zatrzymywanie się w każdym momencie. Stabilne i duże opony zapewniają komfort jazdy nawet po wyboistych drogach. Jak zatem widać – warto zastanowić się nad zakupem dwóch kółek, zamiast czterech.