Minivan – Seat Alhambra – komfort i bezpieczeństwo podróży dla rozwojowej polskiej rodziny.

Obszerny i komfortowo wyposażony minivan – Seat Alhambra to dobre rozwiązanie dla tych, którzy oczekują większej przestrzeni w swoim samochodzie. W aucie swobodnie mieści się siedem osób, a możliwość łatwego i szybkiego składania i rozkładania foteli sprawia, że jesteś przygotowany na każdą sytuację oraz przewóz sporego bagażu. 

Twoja rodzina nie mieści się w dotychczasowym samochodzie?

Nowego Seata Alhambrę wyposażono w trzy rzędy podgrzewanych i wygodnych siedzeń zaopatrzonych w trzy strefową, regulowaną klimatyzację, a przesuwane i otwierane elektrycznie drzwi ułatwiają zajmowanie miejsc i załadunek. W samochodzie czujemy się bezpiecznie. Do dyspozycji kierowcy pozostawiono sporo systemów elektronicznych, które precyzyjnie informują o uwarunkowaniach na drodze, wspomagają jego działania w różnych sytuacjach i ułatwiają dotarcie do wyznaczonego celu. Wyposażenie w pełne światła LED sprawia, że widoczność w nocy jest równie dobra jak za dnia.

Silniki benzynowe w nowym Seacie Alhambra.

Bezpieczny i zaawansowany technologicznie minivan Seata produkowany jest w trzech wersjach: Style, Xcellence i FR – line. Każdy model można wyposażyć w indywidualnie konfigurowane opcje dodatkowe. Można również wybrać rodzaj silnika i napędu, który wspomaga prowadzenie samochodu. Silniki Seata Alhambry to niezwykle nowoczesne, ekologiczne i oszczędne jednostki o dużej mocy pociągowej – wysokoprężne silniki TDI (Turbo Diesel Injection) oraz silniki benzynowe TSI (Turbo Stratified). Sercem nowego Seata Alhambra w pionierskiej, udoskonalonej technologii TSI jest silnik 1.4 TSI o mocy 150 KM i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym od 6,5 do 6,9 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym od 150 do 157 g/km. Pracę silnika wspomaga sześciobiegowa, manualna lub automatyczna (DSG) skrzynia biegów i system automatycznego włączania i wyłączania silnika Start & Stop.

Minivan Seat Alhambra to na pewno dobry wybór.

Sprzedaż samochodów marki Seat w Polsce ciągle rośnie. Również nowy Seat Alhambra zyskuje sobie coraz większą rzeszę zwolenników i zaskarbia serca polskiej rodziny. Jeśli potrzebujesz komfortowego i bezpiecznego auta o dużej przestrzeni koniecznie odwiedź salon Seata i przyjrzyj się propozycjom, które przygotowali dla Ciebie dealerzy tej marki. Nie czekaj z decyzją – właśnie ruszyły jesienne promocje, które warto wykorzystać przy zakupie auta na miarę Twoich potrzeb.