Mroźne poranki nie straszne dla Seata

Wyobraź sobie zimowy poranek. Mróz szczypie w twarz, ręce bolą z zimna, a Ty stoisz przed zamarzniętym samochodem ze skrobaczką w ręku i zastanawiasz, czy zdążysz do pracy. Albo… w tym samym czasie rozgrzewasz się w domu gorącą kawą, patrząc przez okno, jak auto samo nagrzewa się i rozmraża szyby.

To nie Ty czekasz na Seata, to Seat czeka na Ciebie! Wizja dalekiej przyszłości? Nie! To rzeczywistość na wyciągnięcie ręki. Zimowa oferta w salonach SEAT, ma doskonałe rozwiązania dla „ciepłolubnych”, kochających komfortowe rozwiązania.

Zimowy pakiet w salonach Seat

Seat to auto z południowym temperamentem, ale i z północnym przystosowaniem. Świetnie sprawdza się w zimowych warunkach, zarówno na drodze jak i w czasie przygotowania do jazdy. Podgrzewane przednie fotele, podgrzewany płyn w spryskiwaczach, automatyczne rozmrażanie szyb, nagrzane wnętrze. Uruchomienie funkcji grzania, bez wychodzenia z domu, za pomocą zdalnego sterowania. Wysyłanie sygnału, który sprawia, że samochód jest gotowy do drogi zanim wyjdziesz z domu. Funkcje, które znacznie poprawiają komfort użytkowania.
A jakie są twoje potrzeby? Odwiedź salon Seata i sprawdź zimową ofertę korzyści. Skonfiguruj swoje auto tak, by cieszyć się życiem, nie tracąc czasu na poranne skrobanie szyb.

Nagrzane wnętrze, ochroną silnika

Rozgrzane wnętrze to nie tylko przyjemne ciepło dla kierowcy i pasażerów, ale i korzyść dla silnika. Ogrzanie układu przed jazdą, pozwala unikać dodatkowego zużycia w czasie jazdy, spowodowanego tarciem części w zimnym silniku. Bez skrobania, psikania odmrażaczami. Wsiadanie do ciepłego auta z odmrożonymi szybami jest bez sprzecznie dużo przyjemniejsze, szczególnie w ciemny, zimowy, mroźny poranek.

W Seat salon wiemy jak zadbać o samochód i przygotować do jesienno- zimowych warunków. Dobór wyposażenia do indywidualnych potrzeb, wybranie optymalnych rozwiązań to kwestia skonfigurowania modelu. Odwiedzając salon Seat, nie tylko dobór opon zimowych to pestka – profesjonalny i kompleksowy serwis zrobi to za Ciebie.