Najlepsi z najlepszych, czyli najsłynniejsze modele SEATA

Hiszpański lider motoryzacyjny od lat dostarcza najbardziej wymagającym kierowcom innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Dzisiaj przyjrzymy się modelom, które od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem pasjonatów motoryzacji na całym świecie. Jakie samochody z katalogu SEATA możemy zaliczyć do absolutnych bestsellerów? Sprawdź!

SEAT Ibiza – dynamiczne zacięcie, miejski luz

Od momentu debiutu w 1984 aż po dziś dzień Ibiza cieszy się ogromną sympatią kierowców. I nic w tym dziwnego: SEAT Ibiza jest samochodem ekonomicznym, eleganckim, bogato wyposażonym, wygodnym. Wymieniając zalety kultowego już modelu, nie sposób nie wspomnieć o bezpieczeństwie, jakie zapewnia. Podczas niezależnych testów przeprowadzanych przez ośrodek badawczy EuroNCAP najnowsza Ibiza otrzymała fenomenalny wyniki 5 gwiazdek w testach zderzeniowych. Uznanie ekspertów zdobył również wysokiej klasy system awaryjnego hamowania.

SEAT Leon – samochód dla młodych kierowców z pasją

Idealny samochód do jazdy po mieście? W swojej klasie SEAT Leon nie ma sobie równych. Miejski, ekonomiczny samochód produkowany jest od 1999 roku. Przez lata Leon był modyfikowany i ulepszany, aby dzisiaj zachwycać w swojej trzeciej, a niebawem i czwartej odsłonie. 

Za co kierowcy pokochali Leona? Przede wszystkim za jego dynamiczny profil, lekkość jazdy, doskonałe osiągi. Nowoczesny pojazd harmonijnie wpisuje się w nowoczesny nurt motoryzacyjny. Niska emisja spalin, przyciągający uwagę design ze sportowym rysem, zaawansowane systemy bezpieczeństwa (na przykład innowacyjna funkcja wykrywania pieszych), przestronne wnętrze to tylko niewielka część licznych zalet bezkonkurencyjnego Leona. 

SEAT Arona – samochód na miarę XXI wieku

Miejski crossover SEAT Arona dedykowany jest kierowcom, którzy chcą się czuć pewnie na drodze. Przystosowany do miejskiego ruchu pojazd doskonale sprawdza się zarówno podczas dalekich podróży, jak i codziennej jazdy. Mocny silnik, duży bagażnik, komfortowe wnętrze, doskonałe systemy audio i technologie zapewniające maksymalne bezpieczeństwo sprawiają, że każda trasa staje się fascynującą przygodą. Uwadze ekspertów nie umknął zachwycający design Arony. W ubiegłym roku samochód został nagrodzony w prestiżowym konkursie ArRed Dot Design 2018.