Rodzinne auto w wersji kombi

Wózek dziecięcy, rowerek, hulajnoga, torby podróżne, a może jeszcze czworonożny przyjaciel. I jak to wszystko spakować jadąc na weekend czy rodzinne wakacje?

Bagażnik dachowy, przyczepka nie będą potrzebne, jeśli przed domem stoi auto kombi. Pakowne, wygodne auto nowej generacji. Znacznie odbiega wyglądem od topornych, kanciastych samochodów tego typu z przed kilkunastu lat. Jeszcze w latach ’90. samochody kombi służyły głównie firmom, jako auta do przewozu towarów. Dziś stały się komfortowymi autami rodzinnymi, których elegancja i design nie odbiegają od stylowych aut miejskich.

Dlaczego kombi jest pojemniejsze niż hatchback?

Ten dwubryłowy typ nadwozia, charakteryzuje się wydłużonym tyłem, o tej samej wysokości, co reszta kabiny samochodu. Daje to optymalnie dużą przestrzeń ładunkową. Pełne otwieranie drzwi bagażnika nie wpływa na załadunek, a brak uskoku w bagażniku pozwala, nawet drobnej kobiecie bez problemu wsunąć wózek dziecięcy. Przykładem takiego nowoczesnego, pojemnego samochodu jest nowy Seat Leon Sportourer. Najnowsza technologia, stylowe wykończenia, urok przestronnego wnętrza.

Nowy Seat Leon gotowy na każdy wyjazd

Większa ładowność bagażnika w porównaniu do samochodów typu hatchback, relingi dachowe umożliwiające montaż uchwytów rowerowych czy bagażnika dachowego. Wyjazd na narty, rodzinna wycieczka rowerowa, z Satem Leon Sportourer to komfortowa przyjemność, bez ograniczeń wielkości bagażu.

Uwaga! Jedzie z nami pies

Dla miłośników czworonogów, samochód typu kombi jest idealnym rozwiązaniem. Duża przestrzeń, łatwy do wskakiwania kształt bagażnika i dodatkowe akcesoria zapewniające bezpieczeństwo twojemu psu. Wybór, jaki daje w tym zakresie Seat Leon, pozwoli stworzyć idealną wersję dopasowaną do swoich potrzeb. Wersja Style dla ludzi kształtujących trendy, Xcellence dla ceniących wyjątkowe piękno, FR w duchu sportowym. Koniec z nudnymi liniami, kanciastych kombi. Czas na dynamikę i styl samochodów nowej generacji.