Najlepsza opcja leasingowa dla firm

Seat został założony w 1950 roku przez hiszpański państwowy holding przemysłowy o nazwie Narodowy Instytut Przemysłu. Siedzibą główną firmy była Barcelona.

Obecnie marka Seat przynależy do koncernu Volkswagen. Niezmiennie oferuje szeroki wybór bardzo dobrej jakości samochodów z szeregów swojej floty. Seat jest dobrym wyborem, gdy chodzi o leasing. Poniżej, co oferuje Seat w leasingu dla firm.

Niskie koszty użytkowania

Leasing kojarzy się często z dużymi opłatami i kosztami z powodu wynajmowania, naprawy i niezbędnych wydatków związanych z utrzymaniem auta. Firmy szukają, zatem jak najatrakcyjniejszych ofert leasingowych, a Seat wychodzi im naprzeciw. Seat oferuje niski koszt Całkowitego Kosztu Posiadania, który obejmuje między  innymi koszty paliwowe, serwis, spadek wartości auta, koszty finansowania. To wiele zmienia dla potencjalnego Klienta biznesowego, który chętniej skorzysta z usług firmy zapewniającej atrakcyjne ceny oraz niskie koszty z racji utrzymania auta firmowego.

Korzystna wartość rezydualna

Posiadanie auta firmowego wiążę się z dodatkowymi wydatkami związanymi z utrzymaniem samochodu. Wartość rezydualna jest najistotniejsza przy wygasaniu umowy leasingowej, gdy chcemy odsprzedać auto. Jest to wartość samochodu po odjęciu od ceny startowej wszelkich kosztów dotychczasowych napraw (odpisów amortyzacyjnych), co daje cenę auta w momencie odsprzedaży. Seat swoim klientom oferuje zachowanie najwyższej możliwej ceny końcowej, czyli wartości rezydualnej auta.

Plusy oferty leasingowej Seata

Leasing w Seacie ma wiele pozytywów, które zachęcają firmy do zawiązania umowy. Oferta leasingowa Seata prezentuje się bardzo atrakcyjnie na tle innych dużych marek samochodów. Decydując się na leasing w Seacie zyskujemy dopasowane do naszych potrzeb warunki, najwyższą obsługę klienta oraz szereg benefitów. Możemy mieć pewność, że nie będziemy musieli dokonać wpłaty początkowej, a suma opłat leasingowych będzie niska (103,99%). Klient zyskuje szeroki wybór modeli w ofercie leasingu dla firm, dzięki czemu łatwo jest dopasować modele aut do wymagań biznesowych klienta. Wszystkie auta można wziąć w leasing na okres od 24 do 60 miesięcy. Dodatkowo, istnieje możliwość spłaty ratalnej – rata zawsze ma stałą wartość, a szczegółowy plan spłaty ustalany jest przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.

Gwarancje na lata

W leasingu istotną rzeczą jest gwarancja. Jasne, zdarzają się różne sytuacje i nikt nie chce być stratny. Seat to rozumie i swoim klientom oferuje atrakcyjne warunki długotrwałej gwarancji. Przez pierwsze dwa lata gwarancja obowiązuje bez względu na ilość przejechanych kilometrów, zaś po upływie dwóch lat gwarancja obowiązuje do momentu przebycia łącznie 150 000 kilometrów lub do minięcia okresu pięciu lat. Gwarancja pokrywa wszelkie naprawy wynikające z błędów produkcyjnych, wad wykonania czy materiału. Wszelkie naprawy gwarancyjne mają miejsce w autoryzowanych punktach Seata, gdzie gwarantowane są tylko oryginalne części.