Najpopularniejsze modele SEAT-a w 2019 roku

Rodzina Seata jest dość spora i bez żadnej przesady można powiedzieć, że absolutnie każdy model ma swoich miłośników.

Dealerzy Seata tworzą swoje rankingi, jednak w każdym miejscu będą one wyglądały nieco inaczej. Dlaczego? Co klient, to inne wymaga, a – jak wiadomo – Seat potrafi sprostać każdym. Które modele Seata cieszą się największą popularnością?

1. Seat Ibiza – klasyk dla młodych

To niewielki samochód, ale z wielkim potencjałem! Stworzony do przeżywania przygód, podróżowania, pogoni za marzeniami i ciągłego bycia w ruchu. Posiada wszystko, co niezbędne, a jego miejski styl i ekonomia jazdy doskonale wpasowują się w klimat współczesnego życia. Seat Ibiza nieodłącznie kojarzy się z muzyką, nuta szaleństwa i sportowym charakterem, dlatego jest chętnie wybierany głównie przez młodszych kierowców.

2. Seat Leon – komfort z nutą zadziorności

Dynamika, komfort, wygoda, bezpieczeństwo i design – to kwestie, które zadecydowały o tym, że Seat Leon to jeden z najlepiej ocenianych i lubianych modeli. To świetny samochód rodziny z nieco sportowym zacięciem, ale cechujący się także elegancją. Duży bagażnik idealnie sprawdzi się podczas podróży, a wydajność zachęca do wspólnych, rodzinnych podróży.

3. Seat Arona – crossover dla pewnych siebie

Ten niewielki crossover zachwyca stylem, idealnie wpasowującym się zarówno w miejski, jak i prowincjonalny klimat. Cechuje się wygodnym, przestronnym wnętrzem naszpikowanym nowoczesnymi technologiami i wdziękiem, które czynią z niego sportowy, a zarazem bardzo stylowy i elegancki samochód. Seat Arona dedykowany jest w zasadzie każdemu, kto prowadzi dynamiczny styl życia.

4. Seat Alhambra – dla nowoczesnej rodziny

To ulubiony samochód rodzinny, cechujący się ogromną przestronnością, ale i niezwykłą linią nadwozia, która czyni z niego modne, stylowe auto dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę, bezpieczeństwo i komfort, ale i dobry styl. Innowacyjne detale Seata Alhambry ułatwiają podróż, a sportowa dusza tylko zachęca do rodzinnych wojaży.