Nowe technologie w samochodach marki Seat!

Marka Seat kojarzy się przede wszystkim z eleganckim designem, komfortowym wnętrzem i bezpieczeństwem. Hiszpański producent dba również o nowości technologiczne, gdyż wie, jak bardzo potrafią ułatwić, ale też uprzyjemnić życie. Specjalnie dla fanów smartfonów, wprowadził do większości modeli technologię Full Link. Czym ona jest? 

Twój Seat umożliwi Ci bezpośrednie połączenie z Twoim smartfonem!

Nie potrafisz sobie wyobrazić życia bez swojego smartfona, który nie tylko jest dla Ciebie funkcjonalnym urządzeniem, ale także przenośnym centrum rozrywki? W takim razie technologia Full Link to coś dla Ciebie. Dzięki niej połączyć swój samochód ze smartfonem przy użyciu Apple Car Play, Android Auto lub Mirror Link. Są to systemy stworzone kolejno przez Apple’a, Google oraz Nokię, które pozwalają na połączenie telefonu z konsolą samochodową. Pozwalają one nie tylko na korzystanie z wewnętrznych aplikacji jak Telefon, Wiadomości, Muzyka czy Mapy, ale również zewnętrznych, jak chociażby Tidal czy Spotify. Nałogowi użytkownicy smartfonów powinni być dzięki systemowi Full Link w siódmym niebie!

Seat idzie po nowe technologie  

Technologia Full Link, obsługująca Apple Car Play, Android Auto oraz Mirror Link, to nie jedyna innowacja, jaką w ostatnim czasie wprowadził do swoich aut Seat. Marka zainwestowała przede wszystkim w automatyczne systemy bezpieczeństwa, dzięki którym kierowcy mogą bardziej skupić się na przyjemności płynącej z trasy niż na potencjalnych zagrożeniach. Przykładami takich systemów są: asystent ruchu, który powiadomi Cię, gdy niebezpiecznie zboczysz ze swojego pasa oraz automatyczny tempomat, który kontroluje odległość od samochodów i automatycznie przyspiesza lub hamuje. 

Seat chce być marką wkraczającą w przyszłość

Dzięki zastosowaniu różnych technologii w swoich autach, Seat zdecydowanie jest marką samochodów, która wprowadza na rynek samochody przyszłości. Wszystkie osoby lubiące udogodnienia i nowości techniczne, powinny być z nich zadowolone.