Nowy SEAT Tarraco – ponadczasowa elegancja

Nowy SEAT Tarraco to nie tylko największy SUV wśród SEATów. To także niesamowicie stylowy i elegancki wóz. Które dodatki dodają SEAT-owi Tarraco stylu? Sprawdź!

Nowy SEAT Tarraco to perfekcja w każdym szczególe. Nadwozie wyróżnia się dynamiczną i zdecydowaną linią. A wyrafinowany design idzie w parze z komfortem jazdy. Czym zachwyci cię nowy SEAT Tarraco?

Lśnienie

Detale w kolorze chromu to element, który każdemu samochodowi dodaje elegancji i stylu. Także i nowy SEAT Tarraco wyróżnia się stylowymi chromowanymi wykończeniami. Wyrazu dodaje nadwoziu także oryginalna osłona chłodnicy. 

Metalizowany lakier

Ale lśnić pozwala nie tylko chrom w wykończeniach. Kto powiedział, że mężczyźni nie znają się na kolorach? Stwierdzenie to z pewnością nie odnosi się do kolorów lakieru samochodowego. W tej dziedzinie każdy mężczyzna ma wiele do powiedzenia! Nowy SEAT Tarraco zachwyca metalizowanym lakierem w siedmiu odcieniach: Dark Camouflage, Oryx White, Reflex Silver, Titanium Beige, Atlantic Blue, Indium Grey i Deep Black. Lakier dostępny jest też w wersji niemetalizowanej Urano Grey. Prawdziwe piękno jest ponadczasowe.

Designerskie światła LED

Nowy SEAT Tarraco olśniewa bogactwem żarówek LED! Samochód wyposażony jest w mocne światła przednie i tylne oraz dynamiczne kierunkowskazy. Ale to nie wszystko. Na wyposażeniu znajduje się też oświetlenie powitalne LED, które pozwoli ci znaleźć samochód w nocy. Dopełnieniem eleganckiej całości będą felgi aluminiowe – lekkie i wyraziste, od 17 do 20 cali Supreme 20’’ 37/1 Matt Machined, które pomogą pokonać ci każdą odległość.  

Elegancja to nie wszystko. Liczy się także komfort

Nowy SEAT Tarraco to auto nie tylko piękne i eleganckie, ale także praktyczne i komfortowe. W kokpicie samochodu mieści się siedem miejsc. A jeśli potrzebujesz więcej miejsca na bagaż – SEAT Tarraco z pewnością cię nie zawiedzie. Dzięki składanym i przesuwanym fotelom możesz powiększyć bagażnik nawet do 1920 L.