Trzy wersje kompaktowego auta Seat Leon

Seat Leon to kultowe auto od hiszpańskiego producenta. Nie wszyscy jednak wiedzą, że nie istnieje ono tylko w jednej, podstawowej wersji. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wersjami tego niewątpliwie wspaniałego samochodu. 

Nowy Seat Leon 5D

Seat Leon 5D to najbardziej klasyczny model tego auta, będący dynamicznym hatchbackiem z dużym bagażnikiem. To świetny, miejski samochód, który wyposażony jest w najnowsze technologie multimedialne i systemy bezpieczeństwa. Ten kultowy model dostępny jest w czterech wersjach o różnym wyposażeniu. 

Nowy Seat Leon Sportourer ST

Seat Leon Sportourer ST to wygodne kombi dla całej rodziny. Jego elegancka i wyrafinowana linia wyróżnia go na tle tego typu samochodów. Został wyposażony w najnowsze technologie, dzięki którym nawet najdłuższe podróże mogą minąć przyjemnie i bez strachu o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Dostępny jest w czterech wersjach, dopasowanych do różnych typów kierowców. 

Nowy Seat Leon Cupra

Seat Leon Cupra to najbardziej sportowa wersja tego klasycznego auta. Marka Cupra jest osobną marką Seata, która stawia na najbardziej ekskluzywne auta, znajdujące się gdzieś pomiędzy zwykłą marką a marką premium. Ten model został wyposażony w silnik o mocy 300 KM oraz napęd na cztery koła 4Drive. Jego eleganckie wnętrze posiada design, dzięki któremu poczujesz się jak prawdziwi kierowca rajdowy. 

Seat Leon – samochód dla każdego!  

Dzięki wielości dostępnych modeli, Nowy Seat Leon to samochód dla każdego. Osoby, które potrzebują miejskiego hatchbacka powinny wybrać wersję 5D, rodziny z dziećmi najlepiej zrobią, gdy postawią na Sportourera ST, a fani sportowych aut powinni wybrać wersję marki Cupra. Każde z tych aut to gwarancja bezpiecznej i komfortowej jazdy. Gwarantujemy, że nikt, kto zakupi samochód, jakim jest nowy Seat Leon, nie będzie na niego narzekał. Dla osób, które chcą jeszcze bardziej spersonalizować swoje auto, Seat przygotował dedykowane akcesoria, dzięki którym dopasujesz samochód do swojego charakteru.