Oferta marki Cupra – co ją wyróżnia spośród innych modeli Seat?

Modelom marki Cupra jednego nie można odmówić – są niebanalnym połączeniem świetnych osiągów ze stylem, który łączy w sobie pasję, charyzmę i nowoczesność. Nie ma tu jednak miejsca na zbytnią brutalność, na skupianie się wyłącznie na mocy mierzonej w cyfrach.

Prędkość oznacza tutaj większą czujność i wyostrzenie zmysłów,  a te z kolei wiążą się z elegancją i szykiem. Każdy z samochodów Cupra daje pełne spektrum przeżyć, od doznań fizycznych, związanych z przemieszczaniem, po estetyczne – obcowanie z atrakcyjną stylistyką.

Nowy Seat Leon Cupra – ważny punkt w ofercie

Dynamika, zamknięta w napędzie 4Drive i silniku o mocy 300KM, aerodynamiczny i nowoczesny kształt, połączenie sportowego ducha z elegancją… to brzmi jak spełniony sen każdego miłośnika samochodów, sen o połączeniu mocy i szyku. Ponadto, duży wybór kolorów, stylowe oświetlenie wnętrza i wyrafinowane wykończenie są wyjątkowo mocnymi argumentami za tym, by nowy Seat Leon stanął na prowadzeniu w rankingu wymarzonych samochodów. Jego przestronne wnętrze pokochają zarówno rodziny, jak i single, słowem – każdy, kto ceni sobie komfort podróżowania.

Cupra Ateca – limitowana seria, nielimitowane doznania

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo ciekawe połączenie – niby SUV, pełen mocy i sportowego ducha, a zarazem elegancja na miarę klasycznej limuzyny. Cupra Ateca posiada sześć trybów jazdy, przez co ciężko poczuć znużenie podróżą, a co najważniejsze – można dotrzeć wszędzie tam, gdzie potrzeba. Kamery w lusterkach zapewniają panoramiczny widok i bezpieczeństwo podczas parkowania, a wirtualny kokpit zapewnia wgląd we wszystko, czego potrzeba podczas jazdy. Jak widać, jest to samochód stworzony z myślą o wysokich wymaganiach, dla tych, którzy stawiają na wszechstronność, wygodę i dobry styl.

Seat Leon, Ateca i… co jeszcze Cupra nam zaoferuje?

Twórcy marki zdają się nigdy nie spać. Nowy Seat Leon wydaje się jeszcze ciepły, a tymczasem na horyzoncie już majaczą nowe modele. Póki co, wszystko jest jeszcze w fazie konceptu, ale sądząc po stopniu jej zaawansowania, można przypuszczać, że wkrótce rodzina Cupry powiększy się o inne modele, np. Cupra Fermentor.