Ogrzewanie postojowe w SEACIE zmniejsza zużycie silnika

Jest zima, to musi być zimno. Znacie to powiedzenie z filmu „Miś”, prawda? A my dzisiaj chcemy wam udowodnić, że to nie prawda! Zimą w aucie może być przytulnie, cieplutko i co ważne tanio. Jest to możliwe dzięki możliwości zamontowania w modelach SEATA ogrzewania postojowego.

SEAT to nowoczesna, innowacyjna marka, dlatego chętnie wprowadza do swoich aut rozwiązania, które nie obciążają budżetu domowego kierowcy, a znacznie poprawiają komfort jazdy.

Czym jest ogrzewanie postojowe w nowych modelach SEATA

Chcąc ofiarować swoim klientom to, co najlepsze wiele modeli SEATA, jak chociażby SEAT ALHAMBRA ma możliwość zakupienia w dodatkowego wyposażenia w postaci programowalnego ogrzewania postojowego, czy też podgrzewanych przednich foteli ze zdalną aktywacją.

Dzięki ogrzewaniu postojowemu możemy wsiadać do nagrzanego, ciepłego samochodu unikając naturalnego w okresie zimy parowania szyb. W autach możemy mieć ogrzewanie postojowe dwojakiego typu:

  • Zasilane energią elektryczną – czyli „uruchamiane” kablem zasilającym
  • Ogrzewanie w systemie niezależnym – zasilane paliwem i energią elektryczną z akumulatora, dając kierowcy zupełną niezależność.

W przypadku ogrzewania elektrycznego możemy liczyć na przystępniejszy koszt instalacji wraz z montażem, sprawdzą się świetnie w autach rodzinnych, używanych głównie w miejscach z dostępem do energii elektrycznej.

Ogrzewanie niezależne możliwe do wykupienia w autoryzowanych serwisach SEATA idealne jest ze względu na wolność wyboru, dostępność w każdej sytuacji z życia codziennego: na parkingu, w korku, wyjeździe na urlop z dala od cywilizacji. Tu zdecydowanym liderem w dostarczaniu sprawdzonych, wysokich jakościowo i niezawodnych rozwiązań jest marka Webasto, którą SEAT szczególnie poleca klientom, którzy zdecydowali się podnieść jakość, komfort użytkowania swojego auta w warunkach zimowych.

Ogrzewanie podłogowe w SEACIE luksus, na który cię stać

Dla swoich klientów, korzystających z usług ASO SEAT producent ma atrakcyjne ceny montażu instalacji ogrzewania postojowego. Kupując ten rodzaj udogodnień, od razu przy zakupie nowego SEATA, zyskujesz najwięcej.

Korzystanie z ogrzewania postojowego to luksus, na który możesz sobie pozwolić. Nie tylko podniesiesz swój prestiż wśród sąsiadów, ale przede wszystkim poranne skrobania oszroniałych szyb przestaną cię dotyczyć. Zmniejszając poziom wilgotności powietrza w SEACIE, możesz cieszyć się zdrowszym powietrzem, a jazda bez grubych swetrów i szalików dostarcza o wiele więcej przyjemności. Wbrew powszechnie krążącym opinią instalacja ogrzewania postojowego jest bezpieczna dla środowiska, jej pobór paliwa to jedynie około 0,5 litra benzyny lub oleju napędowego przez godzinę pracy.