Salon SEATa pomoże w zakupie nowego samochodu!

Zakup samochodu to wyzwanie już na poziomie wyboru modelu, a co dopiero uzbierania finansów na niego. Jeszcze większy problem stanowi chęć kupna nowego samochodu. Każdy autoryzowany dealer SEAT postara się znaleźć rozwiązanie finansowe dla każdej osoby prywatnej. Finansowanie zakupu jest dostępne dla każdego i pozwoli Ci cieszyć się nowym samochodem bez zamartwiania się kosztami, a przede wszystkim – dostosować zakup do twoich możliwości.

#MocNiskichRat dla chcących zmian.

Jeśli masz oszczędności niepozwalające na zakup samochodu od razu lub nie chcesz przywiązywać się do samochodu, planując jego regularną wymianę, powinieneś zdecydować się na kredyt #MocNiskichRat. Autoryzowany salon SEAT pozwoli Ci na pobranie pożyczki, która oferuje niskie raty miesięczne, a ich spłata pozwala Ci na co trzy lub czteroletnią zmianę samochodu na nowszy model. W tej ofercie możesz ulokować swój wkład własny, nawet do 30% ceny wyjściowej, jednak jest to tylko oferta dodatkowa – możesz się cieszyć nowym SEAT-em bez wpłacania żadnych pieniędzy. Obowiązkowo, w cenie rat, wliczany jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, a także ubezpieczenie spłaty kredytu.

#MocNiskichKosztów dla ceniących budżetowe rozwiązania.

Jeśli jednak chcesz dokonać zakupu na lata, a jednocześnie zależy Ci na poniesieniu jak najniższych kosztów zakupu nowego samochodu, to rozwiązanie znajdziesz w kredycie #MocNiskichKosztów. Całkowitą kwotę rozkładasz na wygodne raty, a co najważniejsze – nie będą w nich doliczane odsetki czy prowizje bankowe.

Każdy salon SEATa zatrudnia osoby, które doradzą wszystkim zainteresowanym klientom w kwestiach finansowania zakupów. Oferty, które mają do zaproponowania są bezkonkurencyjne na rynku kredytowym, przede wszystkim przez swoją dostępność (każdy autoryzowany salon SEAT), a także bezpośredniość – raty są indywidualnie dostosowane i regulowane od razu z firmą, a nie przez banki czy innych pośredników.