Promocyjne pakiety Comfort + dla Seata leon Sportourer ST

Seat leon Sportourer ST posiada wiele promocyjnych pakietów w swojej ofercie. Jednak to od posiadacza auta zależy na co zdecyduje się w danym momencie. Przygotowaliśmy krótki przegląd, naszym zdaniem najbardziej zwracających uwagę każdego z nas.

Komfort, a Seat leon

Na komfort Seata leon składają się między innymi następujące opcje: klimatyzacja manualna Climatic, automatyczna klimatyzacja dwustrefowa climatronic z funkcją AirCare, komputer pokładowy, podstawowa tablica przyrządów z monochromatycznym ekranem 3,5”, jak i również rozbudowana tablica przyrządów połączona z elementami chromowanymi. Szczególną uwagę przykuwa wirtualny kokpit, a w tym: cyfrowa tablica przyrządów z kolorowym ekranem TFT 10,25. W skład pakietu praktycznego wchodzi: czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, automatyczna funkcja opóźnionego wyłączania świateł, jak i również automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne. Pakiet zimowy to połączenie w jednym: podgrzewanych przednich foteli oraz spryskiwaczy reflektorów z podgrzewaniem płynu w spryskiwaczach o kontrolką poziomu płynu. Pakiet Full Led skierowany jest na oświetlenie. Zawiera w sobie: pełne przednie światła led połączone z funkcją świateł autostradowych, pełne tylne światła led z oświetleniem tablicy rejestracyjnej w technologii led. Wskazuje się także na światła do jazdy dziennej led oraz przednie światła przeciwmgielne led połączone z funkcją doświetlenia zakrętów.

Zauważyć można również bogaty wybór, jeżeli chodzi o fotele oraz elementy ozdobne. Zaliczyć można do nich: przednie fotele typu Comfort, sportowe przednie fotele z obiciem z tkaniny i skóry ekologicznej, sportowe fotele z obiciem z Alcantary z podłokietnikiem w kolejnym rzędzie siedzeń. Doskonale prezentują się skórzane fotele sportowe czarne z pakietem zimowym.

Nowy Seat leon, a multimedia

Media System Colour to pakiet zawierający w sobie: 5calowy kolorowy ekran dotykowy, radio FM, Złącza USB, SD oraz Aux-in, 6 głośników, jak i również bluetooth – strumieniowe przesyłanie muzyki, a także prowadzenie rozmów telefonicznych.

Navi System to: nawigacja satelitarna z mapami Europy, 8 calowy ekran dotykowy, radio FM z CD – Mp3 – WMA. Posiada także: złącza SD oraz Aux-in. Ciekawostką okazuje się być 2 x USB z obsługą urządzeń Apple z przodu oraz 2 x USB z tyłu przeznaczony do ładowania urządzeń. Pakiet ten posiada również 8 głośników, bluetooth oaz rozbudowaną funkcją rozpoznawania mowy oraz sterowania głosem, jak i również kolorowy 3,5 calowy wyświetlacz na tablicy przyrządów.