Seatem ku Szwecji

Seat, choć stworzony w Hiszpanii jest otwarty na cały świat. Jeżeli nie może dostać się gdzieś na własnych kołach, nie straszne mu drogi morskie i przeprawy promowe. Przeprawa promowa ku Szwecji jest zaś przystosowana także do takich wyzwań.

Z salonu seata do Szwecji

Z Gdyni, w której znajduje się salon seat trzy razy dziennie kursuje prom do miasta Karlskorona. Jest to najlepszy sposób, żeby prosto przez Morze Bałtyckie dotrzeć do naszych sąsiadów. W bardzo przyjemny sposób można przepłynąć przez morze i zatrzymać się w kraju tak bliskim a jednocześnie tak różniącym się od naszego architekturą, kulturą i zwyczajami.

A może taka zwykła wyprawa to zbyt mało i chcecie zwiedzić znacznie więcej? Dla wytrawnych podróżników, którzy chcieliby poznać Skandynawię własnym samochodem i na własnych zasadach także jest rozwiązanie.

Autem ku Szwecji

Samochód można bez problemu przewieźć do Szwecji bezpiecznie statkiem, samemu rozkoszując się atrakcjami morskiej podróży. Może to być wyprawa na weekend albo też dłuższy wyjazd, który pozwoli na zwiedzenie znacznie większego terenu Skandynawii. Nawet jeżeli marzycie o norweskich fiordach, z seatem marzenie może stać się rzeczywistością.

Podróż promem z samochodem zagwarantuje wolność i swobodę w poruszaniu się po Szwecji, a także sąsiednich krajach, jeśli zaplanujecie dłuższą podróż. Po drugiej stronie Bałtyku czeka zaś naprawdę sporo atrakcji: Karlskorona, Sztokholm, Kopenhaga, Oslo, norweskie fiordy i wiele, wiele innych miejscowości pełnych uroku i swoistego klimatu.

Zaleca się jednak, by wcześniej zapoznać z ofertami promów, gdyż niektóre wyznaczają promocyjne ceny na podróże z samochodem w konkretnym przedziale czasowym, np. od 3 do 11 dni.

Z salonu seat na prom

Ważne, by przed taką wyprawą sprawdzić samochód. Salon seat znajduje się niedaleko, więc warto skorzystać z jego usług nawet wówczas, gdy auto działa idealnie. Kontrola to podstawa bezpieczeństwa i choć drogi w Skandynawii są doskonałe i wręcz zachęcają do podróży, dobrze jest ruszyć z pewnością, że nasz ukochany seat jest przygotowany do największych wyzwań.