Promocyjne pakiety Comfort + dla Seata Leon

Promocyjne pakiety Comfort + to wersja Style, Full Led, Xcellence oraz FR. Ich ceny wahają się w przedziale od 1499 zł do 2999 zł. Co zatem warto wiedzieć o prezentowanych opcjach w marce SEAT w każdym z nich?

Nowy Seat Leon w zestawieniu z ekskluzywnymi wersjami

Rozpoczynając od tańszych opcji wersja FR oferuje następujące rozwiązania: czujniki parkowania z przodu i tyłu, nawigacja satelitarna połączona z 8calowym kolorowym ekranem dotykowym. Na uwagę zasługuje system audio klasy premium o mocy 340W z wzmacniaczem, jak i również 9 głośnikami oraz subwooferem. Poza tym otrzymujemy także 18calowe dojazdowe koło zapasowe. Przechodząc na wersję Xcellence dostrzega się kolejno: czujniki parkowania z przodu oraz tyłu, pakiet zimowy, w tym podgrzewane fotele. Na uwagę zasługuje także asystent świateł drogowych, pasa ruchu, jak i również aktywny tempomat połączony z systemem kontroli odstępu. Wersja Style oraz Full Led to połączenie w sobie następujących możliwości: Media System Plus, czujniki parkowania z przodu oraz tyłu oraz pakiet zimowy. Posiadają także pakiet praktyczny, w skład którego kolejno wchodzą: czujnik deszczu oraz czujnik zmierzchu, ciekawa automatyczna funkcja Coming and Leaving Home czy automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne.

Seat Leon, a dalsze informacje o wyposażeniu

Na systemy wspomagające kierownicę zalicza się na przykład: funkcję rekomendacji zmiany biegu, tempomat, system kontroli odstępu. Pakiet wspomagania jazdy Basic Assistant zawiera w sobie Asystent świateł drogowych, pasa ruchu, jak i również system rozpoznawania znaków drogowych. Comfort Assistant to połączenie kolejno: asystenta świateł drogowych i asystenta pasa ruchu, jak i również asystenta jazdy w korku. Dobrym rozwiązaniem okazuje się także być Assist z funkcją awaryjnego hamowania oraz funkcją ochrony pieszych.

Widać bogaty wachlarz wyposażenia, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Jednym z jego elementów jest elektromechaniczny hamulec postojowy z asystentem podjazdu oraz zatrzymania – Auto Hold. Następnie zawiera w sobie 7 poduszek powietrznych, dezaktywację poduszki powietrznej pasażera, a następnie system przypominający o obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa przy przednich fotelach. Pakiet bezpieczeństwa to między innymi system rozpoznawania zmęczenia oraz system przypominający o zapięciu pasów bezpieczeństwa dla drugiego rzędu siedzeń.