Samochód 500+

Samochód rodzinny, minivan, a może van? Czy duże auto jest naprawdę potrzebne dużej rodzinie? Jakie auto wybrać, by czerpać przyjemność z podróży?

Każdy rodzic wie, że posiadanie dziecka wiąże się z całą masą dodatkowych sprzętów, akcesoriów, nie wspominając o ilości dodatkowego bagażu, który trzeba zabrać wyjeżdżając choćby na rodzinny weekend. Pieluszki, butelki, wózki, foteliki, torby z rzeczami na zmianę przy maluszku. Rowerki, kaski, ochraniacze, bidony przy starszych dzieciach. A trzeba jeszcze pamiętać o wielkim pluszowym misiu i ulubionej poduszce, bo bez nich weekend stracony!

Nowy Seat Alhambra na duże potrzeby

Rodzinny model Seata, który swoją linią i wyposażeniem znacznie odbiega od dotychczasowych minivanów to nowy Seat Alhambra. Najnowsza technologia stojąca na straży komfortu i bezpieczeństwa, imponujące detale dodające elegancji i wyjątkowego wyglądu. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu, z optycznym systemem parkowania OPS i kamerą cofania. Navi System z 6.3-calowym, kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, 8 głośnikami i Bluetooth. Seat Alhambra to również automatyczna trzystrefowa klimatyzacja Climatronic, z panelem sterowania przy drugim rzędzie siedzeń. Niezwykła rodzina, zasługuje na niezwykłe auto!

Wszyscy w komplecie

Wybór auta jest prostszy, jeśli rodzina to standardowy model 2+1, 2+2. Sprawa się mocno komplikuje, jeśli dzieci jest trójka albo czwórka. Przestrzeń auta okazuje się niewystarczająca, a wsadzenie 3 fotelików wręcz niemożliwe. Bardzo przydatny wówczas okazuje się trzeci rząd siedzeń. Seat Alhambra jako samochód siedmioosobowy prezentuje się efektownie, a w limitowanej wersji FR- Line, nabiera dodatkowo sportowego charakteru.

Uwaga na drzwi!

Nowy Seat Alhambra posiada jeszcze jedną bardzo praktyczną funkcję. Tylne drzwi otwierane przesuwnie! Doceniane szczególnie przez rodziców, którzy wiedzą jak trudne jest dopilnowanie dzieci, by na parkingu nie uderzyły drzwiami o sąsiedni samochód, albo przytrzymały je w czasie silnego wiatru.