Samochodowe innowacje. Co szykuje Seat?

Nowości od Seata

Trendy w motoryzacji zmieniają się dość szybko i można dzięki temu być świadkiem coraz to nowszych udoskonaleń danego modelu. Seat także ma w swojej ofercie ciekawe propozycje na przyszłość. Mimo szeroko rozwiniętej technologii, wciąż szuka nowych rozwiązań, udoskonala i usprawnia po to, aby wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich klientów.

Seat El – Born jest zapowiedzią samochodu elektrycznego. Nazwa nowego modelu została zainspirowana dzielnicą Katalonii. Niezwykle imponujący design i nowoczesna technologia są zapowiedzią niezwykłej formy jaką klienci będą mogli nabyć już wkrótce.

Mariaż samochodu z motocyklem. Niemożliwe staje się faktem

Seat Minimo to kolejna zapowiedź samochodu elektrycznego. Jego design łączy w sobie cechy samochodu i motocykla. Jest to pojazd dwuosobowy. Pasażer siada na miejscu za kierowcą, tak jak na motorze. Różnicą tutaj jest zabudowana karoseria, której brak przy motocyklu zawsze stanowi kwestię zachwianego bezpieczeństwa. Tutaj w zasadzie mamy do czynienia z zabudowanym motocyklem wyposażonym w drzwi.

To doprawdy doskonała propozycja dla miłośników motocykli, którzy jeszcze bardziej kogą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Ponadto zimowy sezon jest ograniczeniem dla poruszania się motocykli po szosach. W przypadku Seat Minimo takich ograniczeń nie ma. Może przejechać do 100 km/h na naładowanej baterii.

Seat Leon – w oczekiwaniu na narodziny nowego modelu

Seat Leon powszechnie cieszy się uznaniem. Dlatego wielkie emocje wzbudza udoskonalona wersja tego modelu, która być może w przyszłym roku zaspokoi ciekawość zainteresowanych. Zdaje się, że w nowym roku Seat może ostro namieszać na rynku swoimi nowoczesnymi technologiami, które są skierowane do nawet najbardziej rasowych koneserów. Seat stawia na sprawdzone technologie, ale w udoskonalonej wersji. Oznacza to, że nie odrzuca renomowanych rozwiązań, które się sprawdziły w praktyce.

Ma uznanie dla tego, co dobre. Innowacyjny sznyt to podrasowanie dotychczasowego modelu. Zdaje się, że może zaskoczyć, szczególnie jeśli pojawią się w nim wyjątkowe elementy podnoszące design, zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny.