Seat Alhambra – minivan dla całej rodziny!

Seat Alhambra to rodzinny samochód, w którym zmieścisz całą swoją rodzinę! Ten stylowy i funkcjonalny minivan został zaprojektowany z uwagą na wszystkie, nawet najmniejsze szczegółowy. Zapomnij o topornych i niewygodnych w użyciu minivanach – postaw na Alhambrę! 

Nowy Seat Alhambra dostępny w trzech wersjach!

Nowy Seat Alhambra został wyprodukowany w trzech wersjach, by każdy mógł jak najlepiej dopasować auto do swojego charakteru. 

Style to model stworzony dla trendsetterów, którym w równym stopniu zależy zarówno na funkcjonalności, jak i na designie. 

Xcellence to z kolei model dla tych, lubiących mieć wszystko, co najlepsze i gotowych na nowinki techniczne. 

FR-Line to wersja dla osób ze sportowym duchem, lubiących sportowy design oraz mocne przyspieszenie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim – na to stawia Seat Alhambra

Ponieważ Seat Alhambra to samochód rodzinny, najważniejsze, by był jak najbezpieczniejszy. Dlatego nie tylko został wyposażony w solidną liczbę poduszek powietrznych, ale także systemy, dzięki którym zawsze będziesz bezpieczny na drodze. Asystent pasa ruchu sprowadzi Cię na odpowiedni tor, gdy tylko zjedziesz ze swojego pasa, a system rozpoznawania zmęczenia kierowcy poinformuje Cię, kiedy powinieneś sobie zrobić przerwę. Seat Alhambra jest również wyposażony w system rozpoznawania znaków, dzięki któremu nie przeoczysz żadnego z nich. Ponadto, posiada również wbudowany system Front Assistant, który kontroluje odległość od innych samochodów, odpowiednio hamując lub przyspieszając. 

Seat Alhambra – najlepszy wybór dużych rodzin

Seat Alhambra to najlepszy wybór dla dużych rodzin, które nie mieszczą się w standardowych autach. Ten model nie tylko jest bardzo funkcjonalny i elegancki, ale również wyjątkowo bezpieczny. Znajdziecie go w większości salonów Seata, w dziesięciu nowoczesnych kolorach. Jeśli masz dużą rodzinę i zależy Ci na jej bezpieczeństwie, Seat Alhambra to samochód dla Ciebie.