Seat Arona liderem na rynku crossoverów!

Seat Arona to crossover od hiszpańskiej marki, który ma styl oraz wszystko to, co najważniejsze w nowoczesnym samochodzie. Jego dużą zaletą jest niskie spalanie, które zawdzięcza oszczędnemu, ale dynamicznemu silnikowi o maksymalnym momencie obrotu 200 Nm. Przy cyklu włączonym Seat Arona spala jedynie 4,9 l/100 km. Teraz znajdziesz tego crossovera w pakiecie promocyjnym Comfort+! 

Seat Arona nie tylko jest jednym z najlepszych crossoverów pod względem spalania, ale także designu! W 2018 roku otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design za najlepszy design samochodu. Twój Seat Arona może być dokładnie taki, jak chcesz – samodzielnie wybierz kolor nadwozia i dachu, aby jak najlepiej oddawały Twoją osobowość i styl życia. Dodatkowo, ambientowe oświetlenie z wyborem kolorów podkreśli jego linię i nada mu nowoczesnego sznytu.  

Nowy Seat Arona w korzystnej cenie!

Trwa wyprzedaż na roczniki 2019, więc Nowy Seat Arona jest dostępny już z rabatem nawet do 5000 zł! Jak kupić tego crossovera jeszcze taniej? Wybierając pakiet Comfort+, dzięki któremu zyskasz kolejne 3200 zł! Pakiet promocyjny Comfort+ dostępny jest dla wersji Style oraz Full LED, która zawiera:

  • czujnik zmierzchu, 
  • czujnik deszczu, 
  • automatyczną klimatyzację Climatronic z filtrem AirCare, 
  • czujniki parkowania z tyłu, 
  • Full link, 
  • funkcję opóźnionego wyłączania świateł, 
  • automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne, 
  • elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka boczne. 

Wybierając Comfort+, otrzymujesz pakiet o wysokości 4248 zł za jedyne 999 zł! Dzięki temu zyskujesz aż 3249zł! 

Seat Arona – crossover, który musisz mieć!

Seat Arona to jedna z ciekawszych propozycji na rynku, jak chodzi o crossovery. Elegancki design łączy się tu z wyjątkowym wnętrzem, które jest doskonale wyposażone. Promocyjny pakiet Comfort+ sprawia ponadto, że nowoczesne technologie w aucie są na wyciągnięcie Twojej ręki – szkoda by było nie skorzystać!