System nawigacji samochodowej – niezbędnik kierowcy

Nie jest rzadkością sytuacja, w której kierowca ma problem z odnalezieniem konkretnego adresu, nawet gdy ten znajduje się w jego rodzimym mieście. Problem ten dotyka bardzo często mieszkańców dużych miast, w których trudno jest znać wszystkie ulice.

I chociaż jeszcze kilka lat temu posługiwano się papierowymi atlasami samochodowymi, w obecnych czasach ich miejsce zajęły zaawansowane systemy nawigacji satelitarnej. Najnowocześniejsze z nich znajdziemy także w nowych modelach samochodów, które SEAT udostępnia w swoich salonach. Oto, co warto na ich temat wiedzieć.

Trasa bez tajemnic

System nawigacji GPS w samochodzie pozwala nam na śledzenie na bieżąco naszej obecnej pozycji na mapie. Za pomocą prostego menu jesteśmy także w stanie wyznaczyć trasę do wprowadzonego celu, korzystając z różnych konfiguracji, umożliwiających dostosowanie drogi do naszych potrzeb. Dla przykładu, wybierając drogę najkrótszą, urządzenie pokaże nam najlepszą możliwą trasę, nie unikając przy tym dróg polnych i tym podobnych. Trasa najszybsza uwzględni z kolei ograniczenia prędkości na danych odcinkach drogi, a także szybkość, z jaką nasz samochód będzie w stanie pokonać drogi w terenie. Z kolei wybranie trasy optymalnej pozwoli nam na uniknięcie dróg leśnych lub polnych, skupiając się jedynie na jezdni. Dzięki temu, każdy kierowca jest w stanie wybrać idealną trasę dla siebie, dostosowaną do możliwości samochodu.

Nawigacja GPS z salonów SEATa

Najnowsze modele samochodów, dostępne w salonie SEAT, wykorzystują najbardziej zaawansowane rozwiązania, gwarantując komfort jazdy. Zarówno nowy Tarraco, jak i Leon tudzież Arona, zostały wyposażone w nowoczesny kokpit wirtualny. Tuż obok wyświetlanego prędkościomierza umieszczona została interaktywna mapa, pokazująca naszą aktualną pozycję. System jest niezwykle prosty w obsłudze, wykorzystując przy tym aktualizowane na bieżąco dane.

Zapraszamy do salonów SEAT!

Każdy salon SEATa oferuje Państwu profesjonalne doradztwo, dotyczące nie tylko doboru samochodu, ale też jego wyposażenia. Za pomocą zaawansowanego, a zarazem prostego w obsłudze konfiguratora, klient jest w stanie samodzielnie dobrać skrzynię biegów oraz niestandardowe funkcje bezpieczeństwa wozu. Odwiedź nas już dziś i przekonaj się, ile wygody można czerpać z codziennej jazdy!