Seat Ibiza – król szos od 1984 roku

Seat Ibiza to kultowy samochód. Jego prezentacja odbyła się pod koniec 1983 roku, a pierwszy egzemplarz zjechał z linii montażowej w Barcelonie w kwietniu 1984 roku. Nie wszyscy wiedzą, że w pierwszych modelach Ibizy użyto jednostek oraz układu napędowego stworzonych we współpracy z luksusową marką Porsche. Jest uznawany za pierwszy model Seata, w którym nie posiłkowano się częściami karoserii z Fiata. Seat Ibiza został zaprojektowany przez włoskiego designera Giorgetto Giugiaro. Model tak przypadł do gustu klientom, że w 1999 roku chiński producent samochodów  Nanjing Automobile Group wykupił licencje na produkowanie tego modelu i wydawanie go pod własną marką. 

Nowy Seat Ibiza 

Nowy Seat Ibiza został stworzony w kilku wersjach, dla osób o różnych wymaganiach. 

Reference to podstawowy model, dla tych, którzy cenią przede wszystkim funkcjonalność. Posiada wszystkie opcje, które posiadają inne wersje, w tym manualną klimatyzację Climatic, 6.5 calowym ekran dotykowy, podwójne reflektory halogenowe oraz wielofunkcyjną kierownicę.  

Style został stworzony specjalnie z myślą o trendsetterach i osobach, które zwracają uwagę na detal. W tym modelu, wielofunkcyjna kierownica ze sterowaniem radia i telefonu, została obszyta elegancką skórą. 

Full LED to wersja, w której najważniejsze jest oświetlenie. Samochód posiada pełne oświetlenie LED oraz alarm wolumetryczny. 

Xcellence to najbardziej luksusowa wersja, w jakiej występuje nowy Seat Ibiza. Poza standardowym wyposażeniem, posiada również czujniki parkowania z tyłu, pakiet LED, Full Link oraz 15-calowe felgi aluminiowe. 

Postaw na model, któremu zaufały miliony – Seat Ibiza to jest to! 

Nowy Seat Ibiza to stylowe auto, które zabierze Cię bezpiecznie dokąd chcesz. Inteligentne poduszki powietrzne ochronią zarówno kierowcę, jak i pasażera. Dzięki temu Ty będziesz mógł skupić się na przyjemności z jazdy. Auto zostało dodatkowo wyposażone w aktywny tempomat, który inteligentnie reaguje na każdą sytuację na drodze. 

Nie zwlekaj więc i postaw na samochód, jakim jest Seat Ibiza już dziś!