Zostaw swoje stare auto w rozliczeniu przy zakupie SEATa

Stare auto w rozliczeniu za nowe – taką propozycję ma dla swoich klientów marka SEAT, która chętnie przyjmuje używane pojazdy przy rozliczaniu zakupu za nowy. Rozwiązanie to ma ogromną liczbę zalet, którą doceniają sami klienci, chętnie z niej korzystający. Co warto o nim wiedzieć?

Większy zysk niż u sprzedawcy

Ogromną zaletą korzystania z rozliczenia starego pojazdu przy zakupie nowego jest możliwość uzyskania większego zysku niż w przypadku sprzedaży samochodu w komisie. SEAT namawia swoich klientów do przewożenia używanych samochodów do autoryzowanych salonów SEAT oferując klientom wysokie kwoty wykupu. Dodatkowe środki finansowe sprawiają, że zakup nowego auta jest dużo tańszy – na tym zależy każdemu kupującemu.

Jakie auto można zostawić w rozliczeniu przy zakupie SEAT-a?

Autoryzowane salony SEAT przyjmują w rozliczeniu wszystkie pojazdy wyprodukowane przez koncern Volkswagen, do którego oprócz rodzimej marki należą również samochody SKODA lub AUDI. Warto przy tym zaznaczyć, że oddać można jedynie samochody nie starsze niż 10 – letnie, których jesteśmy właścicielami. Oczywiście, im lepszy stan techniczny i wizualny samochodu tym klient ma szanse na uzyskanie większej kwoty zwrotu. 

Dodatkowy rabat za oddanie auta!

Możliwość uzyskania środków na zakup nowego pojazdu nie jest jedyną zaletą rozliczania starego samochodu w autoryzowanych salonach SEATA. Do skorzystanie z promocji nakłaniać mogą również dodatkowe rabaty przyznawane przez koncern – to szansa na dodatkowe oszczędności.

Korzystając z rozliczania starego samochodu przy zakupie nowego można liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 3000 zł brutto na samochody SEAT Leon, Ibiza, Arona, Ateca, czy też Alhambra. Na 2000 zł brutto rabatu mogą liczyć właściciele firm i przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na zakup nowego pojazdu w autoryzowanym salonie SEAT. W obu przypadkach, promocja obowiązuje tylko przy skorzystaniu z atrakcyjnego finansowania oferowanego przez VW Bank.