Seat w pełnym świetle

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest oświetlenie w samochodzie i jak duże znaczenie ma dla bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów i innych użytkowników drogi. Seat pomyślał o jak najlepszym oświetleniu swoich aut, więc nie patrz tylko wsiadaj!

Widoczny z daleka

Dzięki wyjątkowemu oświetleniu Seat jest jaśniejszy od innych. To wszystko z myślą o użytkownikach, dla których bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego, patrz smiało przed siebie nawet wówczas, gdy zapadną ciemności.

Seat wyposaża auta w najnowocześniejsze pełne przednie i tylne światła LED. Reflektory typu Full LED oświetlą wszystko, co znajduje się przed nami. To jednak nie wszystko.

W wybranych wersjach znajduje się funkcja opóźnionego wyłączania świateł „Coming and Leaving Home” oraz automatyczne światła włączające się dzięki czujnikowi zmierzchu. Funkcje świateł autostradowych zapewnią bezpieczną jazdę po autostradach całego świata, a światła do jazdy dziennej przydadzą się na ulicach miast i wsi. Do tego dochodzą przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlenia zakrętów. Z pewnością docenią to wszyscy kierowcy, którym choćby tylko raz zdarzyła się podróż w gęstej jak mleko mgle. Oświetlenie parkingowe wspomoże bezpieczeństwo.

Oświetlenie Full LED jest doskonałe, jednak posiada jeszcze jedną niewątpliwą zaletę. Dzięki nim sylwetka auta wygląda jeszcze bardziej stylowo.

Obudź zachwyt

Warto wspomnieć jeszcze o kilku dodatkowych atutach oświetlenia wybranych wersji, a mianowicie o oświetleniu LED w przednich drzwiach, dostępnych w kolorach białym lub czerwonym. Do tego oświetlenie konsoli centralnej, przestrzeni na nogi z przodu i ambientowe oświetlenie wnętrza. Takie oświetlenie może wzbudzić tylko zachwyt.

Taki może być tylko Seat

Pełne funkcje oświetleniowe można znaleźć m.in. w wersjach Xcellence, Style i Full LED. Warto dokładnie przyjrzeć się dostępnym ofertom. To wspaniałe i funkcjonalne oświetlenie znajdzie się w modelach: Seat Alhambra, Seat  Arona, Seat Ateca, Seat Ibiza, Seat Leon, Seat Tarraco.