Seat Ateca – wybierz się w podróż nowym SUV-em i żyj bez ograniczeń

W ofercie Seata nie mogło zabraknąć SUV-a, który cieszy się obecnie niezwykłą popularnością wśród klientów. Podróżujemy coraz więcej i chętniej, dlatego wygoda, komfort i bezpieczeństwo poruszania się w różnorodnie ukształtowanym terenie ma niezwykle istotne znaczenie. Z nowym Seatem Ateca – nowoczesnym SUV-em tej marki pokonywanie długich tras autostrad, zdobywanie szczytów przewyższeń, czy przemierzanie leśnych dróg jest wspaniałą przygodą bez ograniczeń.

Dynamiczna sylwetka i zaawansowane technologicznie wnętrze to nowy Seat Ateca.

Bez względu na drogę, którą podążysz Seat Ateca sprosta każdemu wyzwaniu. Napęd na cztery koła 4Drive pozwala czerpać przyjemność z jazdy i czuć się bezstresowo w każdym środowisku drogowym i przy trudnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie elementy nadwozia zaprojektowano z myślą o dynamicznej osobowości SUV-a, a wnętrze samochodu emanuje komfortem i nowoczesnym wyposażeniem. Z nowym Seatem Ateca nigdy nie zgubisz się w drodze. Wirtualny kokpit skupia wszystkie niezbędne do jazdy informacje w zasięgu wzroku kierowcy, a wyposażenie w technologię Full Link umożliwia nieograniczony kontakt ze światem. System Seat Drive Profile umożliwia indywidualny wybór trybu jazdy. Pod maską Seata Ateca pracuje zaawansowany technologicznie silnik benzynowy EcoTSI lub wysokoprężny turbodiesel TDI.

Benzynowe silniki Seata Ateca.

Seat Ateca produkowany jest w czterech wersjach o zróżnicowanym wyposażeniu. Zaopatrzono je w trzy typy silnika benzynowego:

1.0 EcoTSI o mocy 85 kW (0 KM) i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym od 5,4 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym od 122 g/km;

1.5 EcoTSI o mocy 110 kW (0 KM) i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym od 5,5 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym od 126 g/km;

2.0 EcoTSI o mocy 140 kW (0 KM) i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym od 6,9 l/100 km oraz emisji w cyklu mieszanym od 156 g/km.

Silniki wspomagane są pracą sześciobiegowej, manualnej skrzyni biegów lub siedmiobiegowej automatycznej skrzyni DSG oraz system Start & Stop i napęd 4Drive.

Masz ochotę żyć bez ograniczeń? – nasze SUV-y czekają na Ciebie.

Sprawdź koniecznie, czy Seat Alteca czeka na Ciebie w naszym salonie. Na oficjalnej stronie Seat Polska  https://www.seat.pl zapoznasz się z aktualnymi promocjami marki. Pracownicy naszych salonów są do Twojej dyspozycji. Pomożemy Ci w skonfigurowaniu idealnego SUV-a Twoich marzeń, przeprowadzimy przez cały cykl zakupu auta oraz zapewnimy opiekę posprzedażową. Nie rezygnuj z marzeń – zakup nowego Seata Ateca dzisiaj – to doskonały wybór!