Skórzana tapicerka w aucie – luksus, o który należy dbać

Skórzana tapicerka w aucie, a także inne elementy obszyte skórą (na przykład kierownica) są bardzo pożądane przez właścicieli aut. Poza tym, że wprowadzają do wnętrza auta odrobinę luksusu, dodają prestiżu, to wymagają także odpowiedniej pielęgnacji. W dobie szerokiego dostępu do środków przeznaczonych do pielęgnacji skóry, nie jest to rzeczą szczególnie uciążliwą i trudną.

SEAT – DESIGN WYSOKIEJ KLASY OD ZAWSZE

Jedną z marek, która z upodobaniem stosuje skórzane elementy we wnętrzu aut jest SEAT. Poza niezawodnością, auta tej marki cieszą się dobrą opinią, jeśli chodzi o design samochodów, a także o wykończenia wnętrz. Jeśli odwiedzimy salon SEAT-a i zdecydujemy się na auto z elementami z naturalnej skóry, musimy wiedzieć, jak o nie dbać. Przed wszystkimi zabiegami pielęgnacyjnymi należy skórę dokładnie odkurzyć (preparaty będą się lepiej wchłaniać i ich działanie będzie skuteczniejsze). Gdy skóra jest odpowiednio oczyszczona, można wetrzeć w nią odpowiedni preparat – poprawia on wygląd skóry (mniej widoczne stają się na przykład zarysowania) i zwiększa jej elastyczność (uodparniając na uszkodzenia). Naniesiony środek należy zostawić do wyschnięcia. Choć SEAT oferuje skórzane wykończenia wysokiej jakości, może się zdarzyć tak, że skóra zostanie przetarta (na przykład po wieloletniej eksploatacji). Wtedy nie należy wpadać w panikę, a wykorzystać do renowacji takiej tapicerki łatwe w użyciu lakiery, farby czy tonery.

SALONY SEAT-A – WEDLE POTRZEB

Salony SEAT-a oferują auta, w których mamy do wyboru tapicerkę wykonaną z wysokiej klasy tkaniny, skóry ekologicznej, skóry naturalnej lub też różnych połączeń tych materiałów. Wybór odpowiedniego wykończenia wnętrza samochodu powinniśmy dostosować do swoich potrzeb, gustu, ale także do tego, jaki tryb życia prowadzimy i w związku z tym, jaki rodzaj tapicerki będzie nam najłatwiej utrzymać w dobrej formie i czystości. Salony SEAT-a mają pod tym względem na uwadze potrzeby różnych ludzi.

SALON SEAT – POMOC W KAŻDYM WZGLĘDZIE

Salon SEAT oferuje swoją pomoc nie tylko w kwestii doboru odpowiedniej tapicerki, ale także w kwestiach ewentualnych napraw i usług objętych w tym zakresie gwarancją. Poza tym salon SEAT posłuży serwisem i radą w razie poważniejszych uszkodzeń skórzanej tapicerki czy też kierownicy (na przykład w razie konieczności ponownego jej obszycia).