Światła LED. Rewolucja w oświetleniu samochodowym

Czym wyróżniają się światła LED? Przede wszystkim poprawiają komfort jazdy i pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Korzyści płynące z ich używania opisujemy na przykładzie jednego z modeli z oferty seata – to seat Arona w wersji Full Led. Zapraszamy do lektury.

Żarówki LED to dziś wyróżniki aut z wyższej półki. Nie tylko oświetlają drogę, ale także sprawiają, że twój samochód nie pozostanie niezauważony na drodze. Masz słabość do żarówek LED montowanych w nowoczesnych autach? Skuś się na model seat Arona w wersji Full Led.

Żarówki LED… I stała się światłość  

Seat Arona w wersji Full Led to doskonały wybór dla miłośników żarówek LED. Samochód wyposażony jest w Pakiet Full LED i tylne światła LED. Elegancji dodają mu 17-calowe felgi aluminiowe oraz przyciemniane tylne szyby. Warto dodać, że światła LED posiadają na wyposażeniu również i inne modele i wersje seata – chociażby stworzony z myślą o trendsetterach seat Arona Style, w którym zamontowano światła do jazdy dziennej LED.

Dlaczego warto postawić na auto z żarówkami LED?

Żarówki LED są trwalsze od tradycyjnych i nagrzewają się w mniejszym stopniu niż lampy ksenonowe. Reflektory LED pozwalają na zaoszczędzenie energii i zmniejszenie zużycia paliwa oraz na zminimalizowanie obciążenia instalacji elektrycznej. Mają o wiele dłuższą żywotność, trwałość i odporność na wstrząsy niż żarówki tradycyjne. Nie bez znaczenia dla wielu kierowców jest także i fakt, że wyróżniają się designem.

Co zyskujesz dzięki lampom LED

Posiadacz samochodu seat Arona w wersji Full Led nie będzie mógł narzekać na oświetlenie w swoim aucie. Lampy LED zapewniają bezpieczeństwo na drodze i poprawiają komfort jazdy poprzez poprawę pola widzenia. Na koniec przypomnijmy, światła LED są przeznaczone do użytku tylko do jazdy w dzień i w dobrych warunkach atmosferycznych. Jeśli nie włączymy świateł mijania, gdy pogoda się popsuje i zacznie padać deszcz narażamy się na mandat.