Uniknij mandatu z bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym!

Prawo drogowe zakazuje rozmów przez telefon podczas prowadzenia samochodu. Ciężko jest się temu dziwić – konwersacje odwracają naszą uwagę od tego, co dzieje się na drodze. A kiedy od groźnego wypadku dzielą nas wyłącznie sekundy, na sprawną reakcję może już zabraknąć nam czasu. Telefonicznych rozmówców siedzących za kółkiem srogo karze też sama policja – każdego roku, setki kierowców musi płacić mandat właśnie z tego powodu. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z kontaktu z rodziną i znajomymi. Wystarczy zaopatrzyć się w bezprzewodowy zestaw głośnomówiący. A jeśli połączymy go z funkcjonalnością nowego Seata Ibizy lub Leona, każda długa droga przestanie być nudna!

Jak kultowy SEAT Ibiza może uczynić drogę przyjemniejszą?

Wielu z nas jeździ w samotności. Sięgnięcie po smartfona nie jest jednak najlepszym pomysłem, z powodów, które opisaliśmy na wstępie. Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący pomoże nam jednak prowadzić rozmowy telefoniczne, bez konieczności przykładania do ucha urządzenia mobilnego. SEAT Ibiza z obecnego rocznika został przy tym wyposażony w szereg funkcji, dzięki którym komfort podczas jazdy stanie się wręcz niezrównany. Mowa tu przede wszystkim o solidnej ładowarce dla urządzeń mobilnych, dzięki której możemy prowadzić długie rozmowy przez całą drogę. Kupując zatem nowy samochód, spytajmy w salonie o jego wyposażenie – w dzisiejszych czasach, rozmowy telefoniczne za kółkiem nie muszą być niebezpieczne!

Czy nowy Leon również oferuje taką wygodę?

Będąc drugim flagowcem marki, także i nowy SEAT Leon umożliwia nam bezpieczne, telefoniczne rozmowy podczas jazdy. Również i w tym samochodzie znajdziemy bowiem zintegrowaną ładowarkę dla naszego smartfona. Nowoczesny panel sterowania z technologią Full Link umożliwi nam jednocześnie kontrolowanie trasy z nawigacji GPS, podczas gdy my rozmawiamy z drugą osobą, jakby ta siedziała tuż obok nas. Nic nie zajmuje nam rąk, zaś nasz sposób jazdy nie łamie w żaden sposób prawa. Jeśli lubimy więc pozostawać w kontakcie z innymi, także i nowy Leon będzie tu naprawdę trafnym wyborem.

Który model wybrać? SEAT Ibiza? A może jednak Leon?

Zarówno SEAT Leon, jak i Ibiza mają bardzo dużo do zaoferowania polskim kierowcom. W obu samochodach bez problemu możemy wykorzystać zestaw głośnomówiący, zaś salony oraz oficjalna strona marki umożliwiają nam dokładny dobór wyposażenia auta. Przeanalizujmy więc dokładnie obie opcje i umówmy się na jazdę próbną, aby dokonać ostatecznej decyzji. Bez względu na nasz wybór, oba samochody pozwolą nam na uniknięcie kosztownych mandatów, związanych z rozmowami podczas jazdy.