Zachowaj dystans!

Polski Kodeks Drogowy nakazuje zachowanie odpowiedniej odległości między samochodami poruszającymi się po drodze. Ale zachowanie odpowiedniego dystansu od poprzedzającego nas samochodu to nie tylko kwestia przepisów. Powinniśmy o to dbać przede wszystkim ze względu na swoje własne bezpieczeństwo w samochodzie oraz dobro pasażerów. Bezpieczeństwo jazdy to bezwzględnie najważniejszy priorytet dla każdego kierowcy. Trzymaj bezpieczny dystans na drodze!

SEAT Alhambra to jeden z tych modeli SEAT-a, który maksymalnie koncentruje się na bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów. W aucie zamontowano szereg technologicznych rozwiązań, zapewniających kierowcy i pasażerom w pełni bezpieczną jazdę. Na czoło wysuwa się system kontroli odstępu Front Assist ale to nie wszystkie warte uwagi rozwiązania. Prześledźcie je razem z nami!  

Właściwe odstępy

System kontroli odstępu Front Assist, który zamontowany jest w samochodzie SEAT Alhambra to jedno z rozwiązań gwarantujących poczucie pewności i bezpieczeństwa jazdy. Technologia szybkiego hamowania dostępna jest w standardzie, by każdy kierowca, który zasiądzie za kółkiem SEAT Alhambra w pełni mógł cieszyć się jazdą. Im więcej im więcej spokoju, tym bardziej komfortowa i przyjemna jest nawet najdłuższa podróż.

Twój asystent

Utrzymywanie odpowiedniej odległości od poprzedzającego nas samochodu to jeden z najważniejszych czynników decydujących o bezpieczeństwie ruchu drogowego. Im większy dystans między samochodami tym dłuższy czas na reakcję w razie zagrożenia. Niespodziewane sytuacje zawsze mogą się zdarzyć. Odpowiednia odległość między samochodami to gwarancja uniknięcia kolizji.

Lepiej zapobiegać!

W utrzymaniu właściwego dystansu  przychodzi nam z nieocenioną pomocą system kontroli odstępu Front Assist, który zamontowany jest w samochodzie SEAT Alhambra. Zdolność do szybkiej reakcji na zmieniającą się sytuację na drodze to bezwzględnie jedna z najważniejszych cech dobrego kierowcy. Jednak z pewnością zdecydowanie lepiej, gdy nie musimy sprawdzać na drodze, jak poradzimy sobie w niespodziewanej sytuacji.